První školní den

Prázdniny utekly jako voda a žáci i učitelé opět zamířili do školních lavic. Zaměstnanci školy se činili již v posledním srpnovém týdnu, aby škola zase o něco prokoukla. Na všechny těžké práce ale učitelé sami nestačili, takže uvítali pomoc pana Josefa Havlíka a dalších několika skalických občanů, kteří pomohli vystěhovat ze školní půdy staré a nepotřebné harampádí. Za to bychom jim chtěli moc poděkovat.
Letošní první školní den se od těch předchozích lišil tím, že na naši školu zavítal pan senátor Zdeněk Hraba, který má ve Stříbrné Skalici své kořeny. Zdejší školu totiž navštěvoval již jeho dědeček, jak dnes o tom velmi krásně vyprávěl skalickým prvňáčkům, do jejichž třídy dorazil v doprovodu pana starosty a paní ředitelky. Za milou a neformální návštěvu panu senátorovi moc děkujeme, stejně jako za krásné knížky, kterými obohatil školní čtenářský koutek. Starším žákům dokonce nabídl možnost navštívit senát.
Jak škola po prázdninách prokoukla, můžete posoudit sami třeba při její návštěvě nebo si můžete prohlédnout několik přiložených fotografií.
Lajkujte, sdílejte:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *